gadżety z własnym nadrukiem, gdzie ?

gadżety z własnym nadrukiem, gdzie ?

Da się zamówić pojedynczy długopis reklamowy czy raczej trzeba kupować ich całe partie? Ktoś wie coś o tym?

gregBard

Posty: 1

 
Mając olbrzymie doświadczenie z gadżetami mogę powiedzieć, że należałoby zamówić większa liczba długopisów reklamowych, albowiem nigdy nie ma ich zbyt sporo dla klientów.

090913123

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to oferty z gadżetami reklamowymi z nadrukiem można znaleźć w Internecie. Tutaj również można dodać zlecenie. Wszystko jest bardzo dobrze przygotowane, dlatego firma w kilka dni zrobi nadruk na kubkach, długopisach i innych gadżetach reklamowych.

namok

Posty: 3

 
Dla szukających tanich długopisów reklamowych polecam stronę https://dlugopisreklamowy.com.pl. Należałoby porównać sobie inne opcje i wówczas zdecydować, która z nich będzie najlepsza. Propozycji jest dużo i każdy coś znajdzie.

secret santa

Posty: 20

 
Według mnie, jeżeli inwestuje się w gadżety to chce się firma wypromować. To znaczy, że nie stapiamy wówczas na sprzedaż gadżetów, a na ich rozdawanie. Z tym, że im wiecej osób takie gadżety pozyska tym będzie lepiej i właśnie na tym nam przecież zależy. Tutaj zawsze stawia się na niezwykle wielkie ilości gadżetów reklamowych dla klientów.

mieczyk33

Posty: 3

 
U nas mamy wiele gadżetów reklamowych, ale wszystkie rozdajemy. Nie kosztują aż tak bardzo dużo, dlatego wolimy promować się poprzez ich rozdawanie. Cała kampania zawsze jest dobre odbierana przez klientów.

Bryzyt1

Posty: 5

 
Mamy małą firmę, dlatego mało, kiedy inwestuje się w jakieś gadżety do reklamy. Ceny z tego, co widziałem są dość przystępne, ale jak na razie się jeszcze na to nie zdecydowaliśmy. Poza nabyciem gadżetów reklamowych trzeba mieć jeszcze pomysł na promocję firmy.

Black_Riot

Posty: 6

 
Dzisiaj zamawiamy wszystko przez Internet. Można znaleźć gadżety z własnym nadrukiem, które firma do nas prześle. Nie ma znaczenia czy to dziesięć czy tysiąc sztuk to oni sobie ze wszystkim bardzo dobrze poradzą.

babyNON

Posty: 10