właściwości śluzu ze ślimaka

właściwości śluzu ze ślimaka

Śluz ze ślimaka w pielęgnacji skóry narażonej na problemy dermatologiczne to waszym zdaniem dobry pomysł?

namok

Posty: 1

 
Bardzo ciekawy wątek, a kosmetyki ze śluzem ślimaka według mnie najlepiej nawet pachną z większości spotykanych na rynku.

Jasio234

Posty: 4

 
Podobno na niektórych hodowlach ślimaków to odkryli, że śluz właśnie działa na skórę, dość przypadkowo. Ciekawa sprawa, bo natura właściwie rozwiązuje wszystkie problemy człowieka.

lary0071

Posty: 9

 
Właśnie warto podkreślić, że nawet blizny po trądziku potrafi wyeliminować w 70-90% u niektórych. Praktycznie nic nie widać. Medycyna estetyczna się pozytywnie wypowiada o zabiegach z udziałem śluzu ślimaka.

Dzidzia

Posty: 6

 
W Japonii dość popularny składnik, a wiadomo, jak pięknie Japonki wyglądają praktycznie w każdym wieku. Tam właśnie takie rzeczy zdobywają największy szacunek w kosmetologii. U nad dopiero to dochodzi.

33-odwaga

Posty: 8

 
To można powiedzieć azjatycki pomysł na pielęgnację skóry, ale też wiele kultur starożytnych śluzem ze ślimaka się leczyło. Doceniam, że bezpiecznie pozyskują dla ślimaków. Dość ciekawa sprawa i nie wiedziałam, że tyle funkcji prozdrowotnych posiada.

Marioleczka

Posty: 5

 
Jedna z najpopularniejszych serii kosmetycznych spotykana na rynku https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Snail-slimak/158, pod nawilżenie skóry suchej głównie. U mnie spore zmiany, jak sobie coś takiego kupiłam, bo nawet po depilacji mniej wyprysków. Czuję nawilżenie realnie i nic mnie nie swędzi, co ciekawe. A latem to ogromny plus.

Kleryczek

Posty: 20

 
Na blizny pomaga. Właśnie taką terapię przeszłam. Trochę to trwało, ale to jedyny kosmetyk, do którego regularnie wracam i tak samo dobrze działa, więc coś jest nar rzeczy.

Kamigyq

Posty: 2