masaz stop slask, opinie

masaz stop slask, opinie

Zapisałem się na masaz stop slask, natomiast nie wiem czy to była dobra decyzja? Niby ma działać, natomiast czy to chwyt reklamowy czy rzeczywiście działa? Czy ktoś był już, chociaż na jednym takim masażu stóp i coś może napisać?

ZaNK3R

Posty: 5

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi niesłychanie pomógł. Nie wiedziałam nawet, że to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż wcześniej i jestem faktycznie niesłychanie zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

Black_Riot

Posty: 9

 
Polecam stronę http://www.grafzdrowie.pl, albowiem można tutaj odszukać dokładnie taki masaz stop slask, jaki daje bardzo dobre efekty. Jestem bardzo zadowolony, albowiem relaksuje się i przy okazji dużo na tym może zyskać moje zdrowie. Wszystkim mogę polecić ten gabinet, albowiem rzeczywiście należałoby tam zajrzeć.

Agmars

Posty: 16

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, natomiast okazało się, iż masaz stop slask działa niezwykle dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, natomiast już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, iż może być tylko coraz lepiej. Jestem usatysfakcjonowany z takiego masażu stóp.

Morchepl

Posty: 26

 
Stosuje masaz tarnowskie góry od lat i cały czas mamy same pozytywne efekty. To, zatem iż mamy fachowców od masażu i tylko do nich się zgłaszam. Wiedzą jak mi pomóc, albowiem mają podejście do każdego swojego pacjenta. Dużo można na tym dla siebie zyskać.

juron

Posty: 30

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, ale okazało się, że masaz stop slask działa bardzo dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, ale już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, że może być tylko coraz lepiej. Jestem zadowolony z takiego masażu stóp.

Jasio234

Posty: 5

 
Gdyby nie masaz tarnowskie góry to cierpiałabym dalej na bóle stawów, choroby układu krążenia, a tak czuje się po prostu wspaniale i jestem szczęśliwy.

NanoPIK

Posty: 6

 
Od lat stosuje masaz tarnowskie góry i jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie teraz lepszego relaksu niż masowanie poprzez kogoś z bardzo dużym doświadczeniem. Wszystkim polecam fachowo wykonane masaże.

fruster00

Posty: 8

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, że naprawdę to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje relacje z całą rodziną.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Stosuje masaz tarnowskie góry od lat i cały czas mamy same pozytywne efekty. To, dlatego że mamy specjalistów od masażu i tylko do nich się zgłaszam. Wiedzą jak mi pomóc, bo mają podejście do każdego swojego pacjenta. Wiele można na tym dla siebie zyskać.

klakierros

Posty: 15