dotlenienie komórek, co polecicie ?

dotlenienie komórek, co polecicie ?

Witam, czy ktoś z was wie, gdzie występuje normobaria? Mam problemy zdrowotne, a słyszałam, że komora normobaryczna jest bardzo skuteczna w leczeniu różnych chorób.

PucH2

Posty: 1

 
Witam, jeśli jest Ci potrzebna regeneracja organizmu to mogę polecić Ci tlenoterapię w komorze normobarycznej. Sama z takiej korzystam i bardzo mi pomaga, w poprawie wydajności organizmu.

labuh

Posty: 3

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wzmocnić organizm, a zarówno pomaga w leczeniu różnych chorób. Pożądane byłoby dowiedzieć się wcześniej lekarza, czy takie sesje tlenoterapii są polecane akurat przy twoim schorzeniu.

pogoń44

Posty: 5

 
Warto poczytać, co to jest normobaria, bo daje świetne korzyści. Kiedyś również nie wiedziałem, co to jest takiego i bardzo żałuje.

edyta123

Posty: 16

 
Cześć, mnie na dotlenienie komórek pomaga komora normobaryczna. Wykonane miałem kilka sesji i czuje się o wiele lepiej. Warto spróbować, jeśli doskwierają Ci jakieś kłopoty zdrowotne lub chcesz wzmocnić organizm. Ja korzystam z tej normobarii https://normobaria.net.pl.

56_2014

Posty: 7

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wzmocnić organizm, a także pomaga w leczeniu różnych chorób. Warto dowiedzieć się wcześniej lekarza, czy takie sesje tlenoterapii są polecane akurat przy twoim schorzeniu.

zuzanna

Posty: 3

 
Cześć, powiem Ci, że słyszałem o normobaria same pozytywne opinie. Jednakże nigdy nie korzystałem z takiej komory. Może ktoś inny wypowie się konkretnie na ten temat.

Rouudee

Posty: 5

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wspomóc leczenie przeróżnych chorób, czy urazów. Ja również miałem troszkę problemów zdrowotnych i kolega polecił mi właśnie taką komorę. Po kilku sesjach nie mogłem uwierzyć, iż tak mi to pomogło.

Yuri20

Posty: 4