numery telefonów, znacie ?

numery telefonów, znacie ?

Ostatnio dzieją się dziwne rzeczy. Nie mam nikogo w UK, ale telefony ciągle z tymi numerami się do mnie próbują dobić. Trochę mnie martwić, że córka odbierze i zniknie mi z konta bardzo dużo pieniędzy. Co zrobić?

PaweL

Posty: 2

 
Różnie to bywa, wobec tego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, iż nie weselimy się, iż ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, iż można zbadać numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

Tomcio

Posty: 3

 
Bez problemów można znaleźć wiele serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

123321

Posty: 8

 
Bez problemów można odnaleźć wiele serwisów, jakie nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba zbadać taką ofertę i zbadać czy w bazie są numery telefonów, jakie nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

Kleryczek

Posty: 9

 
U nas sprawdzamy, kto do nas dzwonił tutaj https://whocalledmeuk.co.uk. Mają dobrze rozwiniętą bazę, dlatego można tam naprawdę znaleźć wszystko, czego szukamy.

derbuś_22

Posty: 9

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym niezwyklej dziś, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z swojej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

kluwers

Posty: 2

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, wobec tego dobrze, iż jest miejsce, jakie pozwala nam na znalezienie takich osób. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, iż próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, jakie zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy zbadać niż później za to wszystko płacić.

Hoteowo24h

Posty: 3

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

Kitas

Posty: 4

 
Dziwne czasy, iż człowiek nie może odebrać każdego telefonu, albowiem jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące zł. Przecież to winno być regulowane prawnie i winno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

warter88

Posty: 11